Zachęcamy wszystkie rodziny Domowego Kościoła, dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Tygodniu Patriotycznym. Wspólnie świętujmy 99. rocznicę odzyskania niepodległości! 

Jest to akcja zapoczątkowana przez Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, obecnie organizowana we współpracy ZHR z wieloma różnymi organizacjami. Siłą jest właśnie współpraca, dzięki której proponowane wydarzenia mogą być tak różnorodne - kierowane zarówno do młodszych, jaki do starszych, a także do całych rodzin. Może to być świetna propozycja spędzenia wspólnie czasu w dobrej atmosferze otwartości, radości i życzliwości.

Wspólnym mianownikiem wydarzeń jest patriotyzm, których chcemy pielęgnować w naszych małych lokalnych wspólnotach. W planie są m.in. gry planszowe, gra miejska (co roku bierze w niej udział kilkaset osób! może w niej wziąć udział młodzież, ale i całkiem dorośli także), koncerty, wystawy, filmy, spotkania z ciekawymi gośćmi, konkursy, trójbój strzelecki, biegi, spacer po Starym Cmentarzu, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, ognisko podczas Pikniku Niepodległościowego.
Udział w większości wydarzeń jest bezpłatny.

Szczegóły znaleźć można na stronie: www.tydzień.zhr.pl
Link bezpośredni do wydarzeń w Łodzi: http://tydzien.zhr.pl/wydarzenia/tydzien-patriotyczny-2017/tydzien-patriotyczny-2017-lodzi/

Joomla templates by a4joomla