Wszystkie osoby, które przeżyły rekolekcje wakacyjne 2° ONŻ i uczestniczą w formacji, zapraszamy na organizowane w Zgierzu, w parafii Matki Bożej Dobrej Rady, rekolekcje Triduum Paschalnego.

Wszelkie informacje i zapisy pod numerem 728 380 407 lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zapisy potrwają do 26 marca (4. niedziela Wielkiego Postu).

Bóg jest dobry!

Obraz: "Zmartwychwstanie" Dirk Bouts, 1450/1455 r.

Tradycyjnie już Dzień Wspólnoty rozpoczęliśmy Namiotem Spotkania o godz. 9.30 i Mszą Św. o godz. 10:00, którą celebrował ks. Sebastian Krawczyk pełniący funkcję zastępcy dyrektora Caritas Archidiecezji Łódzkiej, co bardzo dobrze pasowało do tematu RDW „Kochać ubogich - dzielić się sobą i posiadanymi dobrami".

Czytaj więcej...

W dniu 23 marca odbył się w naszym rejonie kolejny Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Rejon Radogoszcz-Zgierz, jak zwykle gościła nas parafia NMP Królowej Polski.

Rozpoczęliśmy nasze świętowanie od namiotu spotkania w kaplicy Domu Ruchu. Następnie o godz. 10-ej włączyliśmy się w parafialną Eucharystię, której przewodniczył ks. Piotr Pirek, opiekun Ruchu Światło-Życie w diecezji.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Ruchu Światło-Życie Rejonu Radogoszcz-Zgierz (dzieci, młodzież i rodziny) do aktywnego i wspólnego przeżywania Wielkopostnego Rejonowego Dnia Wspólnoty Ruchu Światło-Życie "Narodzić się na nowo przez sakramenty"

„Przez chrzest zanurzający nas w śmierć zostaliśmy razem z Nim pogrzebani po to, abyśmy i my postępowali w nowym życiu – jak Chrystus powstał z martwych dzięki chwale Ojca” – (Rz 6,4)

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną oraz studentów na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 30.11.2013 o godz. 19:00 w Domu Parafialnym przy par. NMP Królowej Polski w Łodzi (Zgierska 230/232). Zakończenie zabawy ok. 21:30. 

Zapraszajcie znajomych, bierzcie chipsy i przychodźcie :-)

Więcej na www.oazardg.blogspot.com

13 października 2013 roku przeżywaliśmy w Rejonie Łódź Radogoszcz-Zgierz I Porekolekcyjny Dzień Wspólnoty RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE. Prologiem był Namiot Spotkania ze Słowem Bożym w kościele NMP Królowej Polski , a o godz.10 Msza Św. wraz z parafianami, którą celebrował moderator diecezjalny Ruchu Ks. Piotr Pirek. Świetności tej Liturgii dodawał blask relikwii Błogosławionego Jana Pawła II i uśmiech z portretu Papieża.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Ruchu Swiatło-Życie Rejonu Radogoszcz-Zgierz do aktywnego przeżywania I Rejonowego Dnia Wspólnoty Ruchu Światło-Życie "Narodzić się na nowo przez wiarę".

Czytaj więcej...

Pokój w Syrii?W najbliższą sobotę, 7 września, chcemy wspólnie trwać w łączności z ojcem świętym Franciszkiem, który na Watykanie weźmie udział w czuwaniu i modlitwie o pokój na świecie, a szczególnie na Bliskim Wschodzie. Na to spotkanie zapraszamy do parafii MB Dobrej Rady w Zgierzu.

Czytaj więcej...

FestynSerdecznie zapraszamy - szczegóły wydarzenia na plakacie obok. {jcomments on}

Kochani, zapraszamy młodzież oazową i rodziny DK na Wielkopostny Dzień Wspólnoty - Wierzę w Kościół POWSZECHNY w dniu 10 marca 2013 r. tradycyjnie przy Parafii N.M.P. Królowej Polski w Łodzi.

Program Dnia Wspólnoty:
10.00 Eucharystia
11.15 Zawiązanie wspólnoty i element "wspólnototwórczy"
12.00 Katecheza i świadectwo
12.30 Spotkania w grupach
13.00 Agapa-Obiad

Zgromadźmy się tego dnia wszyscy, aby tworzyć prawdziwą wspólnotę z BOGIEM i drugim człowiekiem!

Agnieszka i Przemek Czechowscy

Joomla templates by a4joomla